Design
Możliwości
Najważniejsze cechy
  • Ikona cech ekranu 6.55" P-OLED  1080 x 2400 px
    Proporcje ekranu: 20:9
  • Ikona wymiarów urządzenia 159.63 x 71.99 x 7.79 mm  170.00 g
  • Ikona podstawowych cech aparatu 50 Mpx  Przedni: 32 Mpx
  • Ikona cech baterii Li-Po 5000 mAh 
  • Ikona pamięci RAM 8 GB, 12 GB 
  • Ikona pamięci wewnętrznej (flash) 128 GB, 256 GB, 512 GB 
  • Ikona modelu procesora MediaTek Dimensity 7030 
  • Ikona kalendarza - czasu wprowadzenia na rynek III kwartał 2023
    (2 lata 9 miesięcy temu) 
  • Ikona grubości telefonu i baterii 641.85  C2T  Współczynnik pojemności baterii do grubości
  • Ikona stosunku wielkości ekranu do obudowy 90.10%  Współczynnik wielkości ekranu do obudowy
Wybrany wariant:
back icon
Opis

Jeden z najlepiej ocenianych telefonów na stronie przez użytkowników mGSM.pl. Smartfon, który dzięki szybkiemu ładowaniu TurboPower naładujemy w 15 minut na cały dzień użytkowania. Wytrzyma zanurzenie w wodzie do półtora metra na maksymalnie 30 minut. Posiada certyfikat wodoszczelności IP68. Maksymalna częstotliwość odświeżania ekranu, to aż 144 Hz a maksymalna jasność to 1300 nitów. 6,55 calowy wyświetlacz P-OLED zabezpieczony jest szkłem Corning Gorilla Glass 3. Obudowę wyróżnia wykończenie z wegańskiej skóry i niestandardowe kolory. Telefon obsługuje karty eSIM. Smartfon Motorola Edge 40 Neo robi zdjęcia, korzystając z optycznej stabilizacji obrazu i nagrywa filmy w jakości FHD. Do dyspozycji użytkownika pozostają liczne tryby fotograficzne wspierane przez sztuczną inteligencję: automatyczne wykrywanie uśmiechów, zdjęcia gestem, inteligentna kompozycja, optymalizacja ujęcia. Dzięki obiektywowi ultraszerokokątnemu zrobimy zdjęcia panoramiczne. Czytnik linii papilarnych jest zintegrowany z wyświetlaczem a dzięki wbudowanemu modułowi NFC zapłacimy zbliżeniowo. Za bezpieczeństwo danych odpowiada platforma ThinkShield z dedykowaną aplikacją Moto Secure. Smartfon można obsługiwać za pomocą gestów a dzięki platformie Motorola Ready For zyskuje właściwości komputera.

Marka Motorola
Zobacz Smartfony Motorola
Rodzina telefonów Motorola Edge 40
(5 urządzeń)
Model Edge 40 Neo
Inne nazwy XT-2307-1, XT-2307-3
Poprzednik Motorola Edge 30 Neo
Wprowadzony na rynek III kwartał 2023
(2 lata 9 miesięcy temu)
Cena
Brak informacji o cenach Ustaw alert cenowy
Ten telefon jest dostępny w sieci
T-MobileOrange
Rodzaj Dotykowy (bez klawiatury)
Wodo- i pyłoszczelność IP68
Wymiary 159.63 x 71.99 x 7.79 mm
Waga 170.00 g
Kolor Dostępne w 4 wariantach:
Wyświetlacz Kolorowy / P-OLED
1,07 miliardów kolorów, 144 Hz
1080 x 2400 px (6.55") 402 ppi
∼90.1% screen-to-body ratio
Ochrona wyświetlacza Corning Gorilla Glass 3
Max. czas rozmów Brak danych
Max. czas czuwania Brak danych
Standardowa bateria Li-Po 5000 mAh
641.85 C2T - capacity to thickness
Lepszy niż 92% urządzeń
Szybkie ładowanie TurboPower
Ładowarka w zestawie Tak icon_info
Ładowanie indukcyjne Nie
Pamięć wbudowana Dostępne w 3 wariantach:
Pamięć dla użytkownika Brak danych
Pamięć RAM Dostępne w 2 wariantach:
Karty pamięci Brak danych
System operacyjny Android 13
Procesor
MediaTek Dimensity 7030
Zegar procesora: 2.50 GHz
Liczba rdzeni: 8
GPU: ARM Mali-G610 MC3
czytaj więcej

HMP, 64-bit, ARM Cortex-A78 @ 2,5 GHz + ARM Cortex-A55 @ 2 GHz; obsługa pamięci: LPDDR5, LPDDR4X, UFS 3.1, UFS 2.1; Sub-6 GHz (FR1), mmWave (FR2), 2G-5G Multi-Mode, 5G-CA, 4G-CA, 5G FDD/TDD, 4G FDD/TDD, TD-SCDMA, WDCDMA, EDGE, GSM; geolokalizacja: GPS L1CA+L5, BeiDou B1I+ B2a, Glonass L1OF, Galileo E1 + E5a, QZSS L1CA+ L5, NavIC; interfejsy lokalne: Wi-Fi 6E a/b/g/n/ac/ax, BT 5.2; wyświetlacz do 2520x1080 px @144 Hz; zapis wideo: H.265/HEVC, H.264 do 4K @30 fps; odtwarzanie wideo: H.265/HEVC, H.264, MPEG-1/2/4, VP-9 do 4K @30 fps; aparat do 108 Mpx,
Standardy GSM, UMTS, LTE, 5G
czytaj więcej
Ekran dotykowy Tak
Dwie karty SIM (DualSIM) Tak
Standard kart(y) SIM eSIM, nanoSIM
Tryb DualSIM dual standby
Hybrydowy DualSIM Brak danych
EAN Dostępne w 2 wariantach:
HISTORIA CEN

HISTORIA CEN

INFORMACJE DODATKOWE

INFORMACJE DODATKOWE

ZDJĘCIA Z TEGO TELEFONU

ZDJĘCIA Z TEGO TELEFONU


R E K L A M A
APARAT FOTOGRAFICZNY - TYŁ

APARAT FOTOGRAFICZNY - TYŁ

Pierwszy aparat
  • Rodzaj aparatu
    Standardowy
  • Matryca
    50 Mpx
  • Wielkość czujnika
    1/1,5
  • Wielkość piksela
    1 µm
  • Zoom cyfrowy
    Tak
  • Lampa błyskowa
    Tak LED
  • Rozdzielczość video
    3840x2160
  • Formaty video
    H.264, H.265, MPEG4 - 30 fps
  • Dodatkowe
    AF, OIS, f/1.8
Drugi aparat
  • Rodzaj aparatu
    Szerokokątny
  • Matryca
    13 Mpx
  • Wielkość piksela
    1,12 µm
  • Zoom cyfrowy
    Tak
  • Kąt widzenia
    120 °
  • Lampa błyskowa
    Tak LED
  • Dodatkowe
    FF, f/2.2
APARAT FOTOGRAFICZNY - PRZÓD

APARAT FOTOGRAFICZNY - PRZÓD

Pierwszy aparat
  • Rodzaj aparatu
    Portretowy
  • Matryca
    32 Mpx
  • Wielkość piksela
    0,7 µm
  • Zoom cyfrowy
    Tak
  • Lampa błyskowa
    Nie
  • Rozdzielczość video
    1920x1080
  • Dodatkowe
    FF, f/2.4
CZUJNIKI

CZUJNIKI

  • Akcelerometr
    Tak
  • Zbliżeniowy
    Tak
  • Światła
    Tak
  • Magnetometr
    Tak
  • Żyroskop
    Tak
  • Barometr
    Nie
  • Wysokościomierz
    Nie
  • Grawitacyjny
    Tak
  • Efektu Halla
    Nie
  • Skaner tęczówki
    Nie
  • Czytnik linii papilarnych
    Tak
  • Termometr
    Nie
  • Higrometr
    Nie
TRANSMISJA DANYCH

TRANSMISJA DANYCH

  • HSDPA
    42.20 Mbit/s
  • HSUPA
    5.76 Mbit/s
  • HSPA
    Tak
  • HSPA+
    Tak
  • LTE DL
    Tak
  • LTE UP
    Tak
  • GPRS
    Tak
  • EDGE
    Tak
  • Bluetooth
  • Profil A2DP
    Tak
  • WiFi
    Tak v802.11 a/b/g/n/ac/ax
    czytaj więcej
  • DLNA
    Nie
  • Podczerwień
    Nie
  • USB
    Tak v2.0 OTG
           Type-C
  • Moduł GPS
    Tak
  • Obsługa A-GPS
    Tak
  • Obsługa GLONASS
    Tak
  • Obsługa Beidou
    Tak
  • Obsługa Galileo
    Tak
  • NFC
    Tak
  • 
    R E K L A M A
KOMUNIKACJA I WIADOMOŚCI

KOMUNIKACJA I WIADOMOŚCI

  • Poł. oczekujące
    Tak
  • Poł. konferencyjne
    Tak
  • Przekierowania
    Tak
  • Push To Talk
    Nie
  • Instant Messenger
    Tak
  • SMS
    Tak
  • Pamięć SMS
    Brak danych
  • MMS
    Tak
  • Słownik
    Tak T9
  • Klient e-mail
    Tak
  • Protokoły e-mail
    POP3, IMAP4, SMTP
  • Czytnik RSS
    Tak
MULTIMEDIA

MULTIMEDIA

  • Radio
    Nie
  • Obsługa mp3
    Tak
  • Głośniki stereo
    2 głośniki
  • Audio Jack
  • HD Voice
    Tak
  • Formaty dźwięku
    AAC, AAC+, AMR, APE, FLAC, MID, MKA, OGG, WAV, eAAC+
  • Java
    Tak ART
  • Videotelefon
    Nie
  • 
    R E K L A M A
PIM I FUNKCJE DODATKOWE

PIM I FUNKCJE DODATKOWE

  • Zegarek
    Tak
  • Stoper
    Tak
  • Alarm
    Tak
  • Kalkulator
    Tak
  • Organizer
    Tak
  • Kalendarz
    Tak
  • Tryb samolotowy
    Tak
  • Dane i faks
    Tak
  • Wybieranie głosowe
    Tak
  • Głośnomówiący
    Tak
  • Dyktafon
    Tak
  • Vibra
    Tak
WYKRES POPULARNOŚCI

WYKRES POPULARNOŚCI

    Wykres zmian popularności telefonu Motorola Edge 40 Neo
    Wykres zmian popularności telefonu
    Motorola Edge 40 Neo

Wasza ocena

9,54
icon_info
Ogólne
9,54
Design
9,60
Możliwości
9,48
Ocen: 286 |  Wizyt: 369053 |  Popularność: 0,24%
Ocen: 286 |  Wizyt: 369053 |  Popularność: 0,24%
video icon

WIDEORECENZJA Motorola Edge 40 Neo

Kup: Motorola Edge 40 Neo

Przepraszamy. Nie znaleziono produktu.

Kup akcesoria do telefonu:

  • Kup powerbank do swojego telefonu. Kup słuchawki do swojego telefonu. Kup ochronę wyświetlacza do swojego telefonu. Kup adapter do swojego telefonu. Kup etui do swojego telefonu. Kup kartę pamięci do swojego telefonu.
  • Kup w naszym sklepie partnerskim. Możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską, jeśli dokonasz zakupu za pomocą tego linku.
    Ceny podawane są wyłącznie informacyjnie. Serwis mGSM.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Przed zakupem sprawdź wiarygodność sklepu.

R E K L A M A
Mimo iż staramy się, aby wszystkie informacje i dane techniczne dostępne w serwisie mGSM.pl były aktualne i prawdziwe, nie możemy jednak zagwarantować, że takie są w rzeczywistości. Dlatego też, jeśli zauważyłeś błąd w prezentowanych danych, prosimy

R E K L A M A

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ładowanie indukcyjne nie jest dostępne w modelu Motorola Edge 40 Neo. Możliwe jest jedynie ładowanie przy pomocy tradycyjnej ładowarki. Telefony z ładowaniem indukcyjnym można znaleźć dzięki naszej wyszukiwarce zaawansowanej.
Telefon Motorola Edge 40 Neo pozbawiony jest gniazda jack. Aby móc korzystać ze słuchawek przewodowych należy zaopatrzyć się w odpowiednią przejściówkę. Alternatywnie można też skorzystać ze słuchawek Bluetooth. Telefony z gniazdem jack można znaleźć w naszej wyszukiwarce zaawansowanej. W celu zakupu słuchawek bezprzewodowych możesz zapoznać się z ofertą naszych partnerów. Możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską, jeśli dokonasz zakupu za pomocą tego linku.
Tak, Motorola Edge 40 Neo pozwala na użycie dwóch kart SIM. Konfiguracja kart dual SIM w tym urządzeniu: eSIM, nanoSIM. Wirtualna karta SIM (eSIM) pozwala na korzystanie z usług operatorskich bez konieczności osadzania w urządzeniu fizycznej karty SIM. Warianty urządzenia z Dual SIM pozwalają na korzystanie z tej funkcji w trybie pasywnym. Pasywność dual SIM oznacza, że podczas połączenia telefonicznego z jednej z kart SIM druga pozostaje w tym czasie nieaktywna. Sekcja informacji dodatkowych zawiera informacje na temat eSIM w tym urządzeniu.
Z danych podanych przez producenta wynika, że w pudełku z telefonem powinniśmy znaleźć ładowarkę. Należy jednak pamiętać, że obecność ładowarki w zestawie może zależeć np. od tego, na jaki rynek przeznaczone jest dane urządzenie (a nawet od konkretnej partii produktu). Z tego powodu zawsze powinno się sprawdzić, czy ten konkretny egzemplarz sprzedawany jest z kostką ładowania.
Tak, Motorola Edge 40 Neo pozwala na korzystanie ze standardu 5G. Ze względów marketingowych urządzenie może być także sprzedawane pod nazwą Motorola Edge 40 Neo 5G. Brak tej informacji w nazwie nie wyklucza jednak, że dane urządzenie obsługuje 5G. W razie wątpliwości należy sprawdzić specyfikację konkretnego produktu w detalach oferty sprzedawcy.
Opinie nie są weryfikowane.
Zobacz wszystkie opinie
icon up
53,5% 
icon down
 23,3% 
icon unknown opinion
 23,3% 
Opinia pozytywna

Gustavo

Zachęcony opiniami na tym portalu, kupiłem to ?cudo? i muszę, tak naprawdę muszę wszystkim tu podziękować za te opinie. Ogólnie całej obsłudze portalu mGSM.pl też... Robicie kawał dobrej roboty, bo dzięki tym opiniom jestem zadowolonym właścicielem tego megafajnego i przyjaznego użytkownikowi smartfona. Smartfon może już nie najnowszy i za dwa lata może utracić wsparcie, ale na ten czas wystarczy. A na co dzień działa, jak powinien, wygląda jak ?ta lala? i śmiga jak zawodowiec. Polecam, u mnie od kilku miesięcy sprawdza się znakomicie.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Uzytkownik

Kupiłem ten telefon zaledwie 2 miesiące po premierze, więc niedługo miną 3 lata, od kiedy go używam. Przez ten czas poznałem jego możliwości w wielu różnych sytuacjach. Moim zdaniem jest to telefon świetnie działający, nigdy mi się nie zaciął, nie zawiesił i nie zamula, tylko działa naprawdę szybko. Interfejs jest czytelny i intuicyjny, nie ma nawalone aplikacji od startu, jak u wielu konkurentów. Aparaty robią świetne zdjęcia i dobrej jakości filmy. Nie jest to poziom telefonów, które są o kilka tysięcy droższe, lecz dla 90% użytkowników będą bardzo dobre. Na uznanie zasługuje tryb zdjęć makro, gdyż można zrobić fenomenalne zdjęcia. Ekran jest bardzo jasny i czytelny w każdych warunkach. Bateria wytrzymuje spokojnie cały dzień intensywnego działania. Oczywiście da się ją rozładować w ciągu kilku godzin, jak w każdym telefonie, jeżeli wyciska się wszystkie soki z możliwości sprzętu, lecz ładowanie jest na tyle szybkie, że nawet to nie przeszkadza. Gdy zaczynam się zastanawiać, czy nie czas na zmianę telefonu na coś nowszego, to patrząc na to, co teraz jest dostępne w sprzedaży i za jakie pieniądze, stwierdzam, że jak na razie nie znajduję modelu, który mógłbym z czystym sumieniem kupić i zastąpić nim obecną Edge 40 Neo, nie tracąc przy tym wszystkich rzeczy, do których zdążyłem się już przyzwyczaić. Szczerze polecam. Nawet teraz, jeżeli ktoś chciałby go kupić, to nie ma się nad czym zastanawiać.

Opinia neutralna

Magda

Przesiadłam się na ten model z Samsunga Galaxy A53 no i niestety trochę żałuję. Największym plusem tego telefonu jest ten zakrzywiony ekran jest przejrzysty i na prawdę fajnie się na nim przegląda różne rzeczy, a trochę miałam wątpliwości jak to będzie. Bateria dla mnie porażka totalna za mała pojemność szybko ucieka i jestem na to bardzo zła a intensywnie użytkuje telefon. Aparat tylni bardzo ładnie robi zdjęcia w dzień w nocy w sumie nie robiłam jeszcze to się nie wypowiem natomiast przedni jakoś tak "sztucznie" robi całkiem inaczej jak w Samsungu i średnio mi się to podoba bo czasami lubię sobie strzelić selfie. Jest cieńszy od Samsunga i jakoś nie pewnie jeszcze mi się go trzyma, użytkuje póki co bez szła ochronnego staram się uważać na ekran więc nie wiem jak ze szkłem czy się odkleja po bokach czy jednak się trzyma. Ładny design to trzeba przyznać kolor ten niebieski piękny w zestawie nawet dostajemy etui co teraz jest rzadkością ale one też jakoś nie jest pewne dla mnie boje się, że mi się ześlizgnie z rąk czekam na "stabilniejsze" jak mi przyjdzie,ogólnie mało jest do wyboru ale może kwestia czasu bo jednak jest nowym modelem. Brak galerii to też jest duży minus trzeba sobie ściągnąć ze sklepu a tam wyskakują reklamy. Brak wejścia na kartę pamięci a szkoda bo dużo rzeczy mam na karcie na szczęście jest jeszcze ta chmura na której mam zapisane niestety nie wszystko. Płynnie chodzi nic się nie zacina to duży plus bo w Samsungu po każdej aktualizacji miałam wrażenie, że coraz gorzej chodzi. Sama nie wiem jaką dać ocenę jednak chyba Motorola nie jest dla mnie ale poczekam może się polubimy bo ekran mi się podoba. Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogę w tej recenzji. Daje takie 7.5/10


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Taavetti

Jestem bardzo zadowolony z tego smartfona, wersja czarna. Uważam, że jak na dzisiejsze czasy jest absurdalnie... tani! Począwszy od jakości wykończenia i detali po kwestie techniczne przerasta niedojedzone jabłko pod każdym względem, a kosztował mnie wraz z akcesoriami w zestawie równo 1/3 ceny najtańszego obecnie modelu ejpyl (999 zł przy 2999 zł w "prześwietnej" cenie).
Korzystam w celach biznesowych (e-maile, połączenia, komunikatory, przeglądanie internetu) oraz służy mi jako odtwarzacz muzyki na siłownię i do odczytu parametrów treningu przez bluetooth.
Jedyną jego wadą jak dla mnie jest jego wielkość. Przesiadając się bowiem z iPhone czuć znaczną różnicę. Można go jednak obsługiwać spokojnie jedną ręką poprzez gesty nawigacyjne i funkcję "ściągania ekranu".
+ eleganckie matowe wykończenie plecków nie zbiera odcisków palców, a czarne perfumowane akcesoria w zestawie (kabel, szybka ładowarka 68W, etui) pachną jak się nagrzewają w trakcie ładowania! Niesamowite!
+ zakrzywiony ekran ułatwia chwycenie leżącego smartfona na płaskiej powierzchni kiedy nie używa się etui i optycznie wysmukla urządzenie
+ ekran to wyrazisty OLED 144 Hz + bardzo przyjemny, czuły dotyk
+ piekielnie szybki w obsłudze (12 GB RAM) momentalnie otwiera i przełącza się pomiędzy aplikacjami
+ czysty Android bez reklam i niepotrzebnych aplikacji, wystarczy korzystać z preinstalowanych Google i ma się wtedy nawet AI przy obróbce zdjęć
+ kodek LDAC i Dolby Atmos pozwalają na odsłuch utworów w jakości Hi-Res, dzięki czemu na Huawei FreeBuds 3 Pro ma się douszną filharmonię
+ zasięg, jakość połączeń VoLTE i WiFi Calling bez uwag
+ bateria wystarcza spokojnie na 1,5 dnia przy użytkowaniu jak wyżej

Opinia pozytywna

StarszyFacioPoCzterdziestce

Mam ten model już ponad rok. To jeden z najlepszych modeli marki Motorola, a nawet i wśród konkurencji nie ma sobie równych w tej cenie. Powiem więcej, żaden smartfon w grupie średniaków do 1700 złotych nie daje takiej satysfakcji z użytkowania. No i ten DESIGN, w tej półce średniej wyższej nie ma konkurencji, nawet droższe modele innych marek nie są tak dobrze wykonane, z takich jakościowych materiałów. To jest ten rodzaj "quality" przez duże "Q" i to czuć od pierwszego dotknięcia. Już pierwsze chwile z tym sprzętem dają odczuć, że to "klasa wyższa", to jest jakby ekonomiczniejsza wersja PREMIUM motoEdge .. Mam porównanie do OnePlus którego miałem, Samsung Galaxy S21, Redmi Note 13Pro, Realme GT2, Oppo Reno6, czy nawet iPhone 12, albo iPhone SE 2020, tu w tym modelu Motorola czuć tą dobrą jakość produktu. Miałem wiele telefonów i smartfonów, ale tylko kilka było tak dobrze wykonanych i dawało taki przyjemny "PREMIUM feeling" w użytkowaniu. Polecam. Od ponad roku nie widzę w tym modelu wad dyskwalifikujących sens jego użytkowania. To z pewnością model godny polecania.

Opinia pozytywna

Kat

Jestem już stary. (Pierwszy mój telefon komórkowy to Motorola CD160, bo to była jedyna oferta w IDEA za przyzwoita cenę. Wtedy miałem też zonka, bo telefon miałem, ale nie miałem do kogo z niego dzwonić - początki. Przerobiłem wiele sprzętu i zawsze znajdzie się jakieś ale...
Bazowałem na Samsungu, którego cenię za solidność. Niestety cena za tę solidność jest spora i na stare lata znów wróciła Motorola. Najpierw G82, a teraz Edge 40 neo i co? I nic się nie stało. Fajny tel. za małą kaskę, bo nadchodzą nowe modele. Tela używam do telefonowania w umiarkowany sposób i bateria daje radę, ale to za jakiś czas można będzie potwierdzić realnie. Na bazie porównania z G82 wypada dużo lepiej. Warto skonfigurować telefon przed używaniem, bo poprawia to jego czas pracy na akku, a i też nie wszystkie funkcję czy opcje są nam potrzebne. Pilecam. Pięknie wykonany, lekki. Śmiga wszystko, lekki i zgrabny. Na razie bardzo OK.

Opinia pozytywna

Tvardy..Q..t..

Już dawno nie widziałem tak dobrego sprzętu , to jest średniak , ale tak jakby "odchudzona" wersja flagowca sprzed 1,5 roku i to w cenie na jaką można sobie pozwolić z jednej tygodniówki .. nie trzeba worka "piniondzuf" .. Wszystko w tym smartfonie działa poprawnie , a zwłaszcza szybkie ładowanie i responsywność ekranu .. a ekran z tym odświeżaniem to "bajka" , sama w sobie użytkowość tego sprzętu to naprawdę wysoki poziom .. a do tego szybki procek i 12gb RAM'u .. dla mnie "medalowy model" i POLECAM .. ! a mam spore doświadczenie w tej kwestii (można zweryfikować po testach i opiniach, które wystawiłem na tym portalu) ..
przez moje ręce ostatnimi laty przewinęło się kilkadziesiąt smartfon 'ów , a może i więcej ..
dla mnie smartfon ma po prostu płynnie i długo działać .. nie mam nic do zarzucenia temu modelowi heloMOTO .. szczerze POLECAM !


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Festyniarz

nie rozumiem, czytam opinie i ludzie skarżą się na jakieś pierdoły. To jest telefon za mniej niż 2000 złotych i nie będzie idealny. Ja użytkuje już 6 miesięcy i na razie bez zastrzeżeń, wiadomo bateria szału nie robi, ale za to szybko się ładuje, aparat dobry, ładne zdjęcia robi i dobrze nagrywa, moja dziewczyna ma iphona 15 i dużej różnicy nie ma. Telefon nie zacina się generalnie, może z kilka razy mi się zaciął odkąd go używam. Szybko reaguje, face id działa bardzo dobrze. Grałem na nim w PubG i nie lagowało, więc dobrze sobie daje rade z grami. Głośniki może nie mają zajebistej barwy dźwięku ale są głośne (nie oszukujmy się, kto słucha Muzyki głównie przez głośnik telefonu, to nie szanuje swojego słuchu). Generalnie co by nie było, wydaję mi się że w tej cenie nie da się znaleźć lepszego telefonu

Opinia pozytywna

Moto moto

Jestem posiadaczem tej notki od 3 miesięcy po przesiadce z iPhone 13 i jestem zadowolony ,telefon ma super wyświetlacz i robi nawet niezłe zdjęcia w porównaniu z edge 30 neo to poprzednik się chowa. Odcisk palca działa szybko i poprawnie również rozpoznywanie twarzy działa super.Dzwiek dolby atmos niezły ale to nie iPhone jedyne co to miałem problemy z płaceniem NFC po zbliżeniu do terminala wibrowało i był ciągle błąd trzeba było wyłączyć i włączyć na nowo telefon i dość szybko rozładowywała się bateria po resecie wszystko jest dobrze nie wiem co było przyczyną ale się naprawiło bateria również trzyma 2 dni a wcześniej ładowałem codziennie widocznie były jakieś błędy lub aplikacja jakaś robila problemy ogólnie polecam telefon za nie duże pieniądze

Opinia pozytywna

elemele

Pierwsze wrażenie, jest dobra. Wykonanie i design pozostawiam gustom (mogę dodać że mi się podoba kolorystyka). Co do płynności - bardzo dobra. Bateria trochę szybko ucieka, ale też nie oszczędzam tego telefonu, więc liczę się z tym, że jest jak jest. Aparat robi przyzwoite zdjęcia. Nie jest przeładowana reklamami, czysty android i to się czuje i widzi. Bardzo wiele przydatnych funkcji, chociażby gesty moto. Brak karty pamięci i możliwości rozbudowy to jest minus, ale do przeżycia. Dźwięk jest bardzo dobry, głośniki stereo spełniają swoją rolę :) dolby atmos tez jest. Brak problemów z usłyszeniem ludzi podczas rozmowy ;) Ogólne wrażenie z użytkowania jest dobre, dla średnio wymagających osób jest to trafny wybór w tym przedziale cenowym (1700 - 1900 zł).



Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies